Hava motorları
için uzmanlar

Yetkili ve güvenilir danışmanlık

Bizi Arayın
0711 / 88718 - 800


Bize yazın

Hava motorları bağlama ve montajı

Sağlam ve güçlü

Hava motorları güçlü ve durdurmaya dayanıklıdır küçük ve kompakt dizaynlıdır. Motorların aktivasyonu yeterince boyutlandırılmış hava besleme hattı tarafından sağlanır. Çalışma basıncı 6 bardır.

Model ve yüke gore bazı hava motorları 1 barda başlayabilir. Yaklaşık olarak yukarısındanda. 2,5 kurtarma başlangıcıyla daha fazla uygulama sağlanır. Geniş hız aralık avantajı sağlayan bu teklif sadece 1 motor modelini kapsar.

Egzoz havası kısma supabı, susturucu tarafından susturulabilir veya egzoz hortumuyla uzak tutulabilir. Ayrı olarak hava yağlanması egzoz havasının yüksek gürültüsünün azaltılması sağlar ve egzoz havasının yağlanmasına ek olarak filtre edilir.

Ters ve saat yönünde kullanmak için iki taraflı hava motorlarının iki hava besleme hattı vardır. Yaklaşık nedenle kullanılmayan hava besleme hattına delik açmak önemlidir. Egzoz havasının %20’si bu hat sayesinde idare edilir. Delik açılamayan hava besleme hattı motoru kısabilir, en kötü durum senaryosunda motor çalışmayabilir.

Hava besleme hattı yeterince boyutlandırılmış olmalıdır. Çalışma basıncı verilen kullanım kılavuzuna gore hava besleme hortumu yaklaşık olarak 4 metre hortum uzunluğu için 1 bardır. Bu nedenle hortum çapı 4m’den fazla hortum uzunluğu daha geniş bir basınç düşüşünü telafi etmeye ihtiyaç duyar. Istenmeyen basınç düşüşüne neden olan yetersiz gücü kontrol etmek için motorun hava besleme girişini doğrudan akış basıncını ölçmek gerekir. Gerekliyse daha geniş hava besleme hortumu kullanın.